"Loading..."

VÍTA VÁS IZONIL

Spoločnosť IZONIL je výrobca unikátneho prírodného materiálu – Izonil prísady.

Suchá omietka vyrobená z cementu, kremičitého piesku a Izonil prísady je prvý stavebný materiál na svete, ktorý spája v jednom kroku 100 % vodeodolný systém a 100 % vysúšací systém.

Omietka 100%
100% Complete
Vodeodolný systém 100%
70% Complete
Vysúšací systém 100%
90% Complete

Highlights

Prírodná a ekologická

Izonil prísada je vyrobená výhradne z prírodných zdrojov, ktoré sú úplne neškodné, netoxické a priateľské pre životné prostredie.

100 % funkčná

Založená na fyzikálnych princípoch namiesto chemických princípov, spája 100% vodeodolný systém a 100 % vysúšací systém.

Jednoduchá aplikácia

Aplikovaná rovnakým spôsobom ako bežné omietky, bez komplikovaných postupov.
 

O nás

Vyvíjame a vyrábame stavebné materiály: prírodnú prísadu do omietky – Izonil prísadu a 100 % vodeodolné a 100 % vysúšacie omietky vyrobené z cementu, kremičitého piesku a Izonil prísady. Zameriavame sa na ďalší rozvoj riešení, ktoré sú 100 % funkčné, šetrné k životnému prostrediu, ľahko aplikovateľné a cenovo efektívne.

S viac ako 16 rokmi skúseností s Izonilom, boli naše riešenia otestované v reálnych a extrémnych podmienkach s cieľom zabezpečiť 100 % funkčnosť. Okrem vývoja, výroby a distribúcie vysoko-kvalitných produktov, zabezpečujeme aj technické know-how, zdieľame naše skúsenosti a navrhujeme komplexné riešenia pre problémy spojené s prenikaním vody, vznikom vlhkosti, zadržiavaním vlhkosti, vznikom plesní a ďalšími ničivými vplyvmi vody a vlhkosti v modernom stavebníctve.

Naše výrobky sú CE certifikované v súlade s technickými požiadavkami Európskych noriem, čo deklaruje že naše výrobky spĺňajú všetky technické predpisy v Európskej Únii. Okrem toho naše výrobky disponujú certifikované ako netoxické a vhodné byť v priamom kontakte s pitnou vodou.

Viac
mesiacov min. skladovateľnosť
rokov minimálna garancia  
rokov overená 100% funkčnosť

IZONIL PRODUKTY

Začínajú základným materiálom – IZONIL PRÍSADOU, ktorá sa používa na výrobu FINÁLNYCH PRODUKTOV. Naša škála produktov zahŕňa riešenia od odolnosti ťažkým dažďom až po odolnosť do 5 barov vodného tlaku.

Viac o produktoch

VÝROBNÍ PARTNERI

Môžete sa stať našim výrobným partnerom. Ponúkame dodávanie jedinečnej suroviny – Izonil prísady, technickú podporu, know-how a skúsenosti z rôznych trhov, čestnú a dlhodobú spoluprácu.
Vyžadujeme dostupnosť surovín (cementu a kremičitého piesku), výrobnu linku na suché zmesi, inovatívne a progresívne myslenie, silnú vôľu priniesť revolučný koncept na stavebný trh.

DISTRIBUČNÍ PARTNERI

Môžete sa stať našim distribučným partnerom. Ponúkame dodánie semi-výrobkov a finálnych výrobkov z najefektívnejšieho výrobného miesta, technickú podporu, know-how a skúsenosti z rôznych trhov, čestnú a dlhodobú spoluprácu.
Požadujeme schopnosť postarať sa o rýchlo rastúci proces dodávok, inovatívne a progresívne myslenie, silnú vôľu priniesť revolučný koncept na stavebný trh.

Prosím kliknite na mapu pre posun

Kontaktujte nás

Neváhajte nás kontaktovať. Odpovieme Vám do 24 hodín.

EUROPE HEADQUARTERS

IZONIL GROUP s. r. o.
Address: Svatopeterska 7/3064
Hurbanovo, 94701
Slovakia

ASIA MANUFACTURING BASE

RED LION COMPANY LTD.
Address: Ha Lam Industrial Zone
Binh Phuc Commune
Thang Binh District
Quang Nam Province
Vietnam

MR. JAN KNAP
business development
+421 944 732 431 (whats app)
+ 63 917 240 9511 (viber)
jano@izonil.eu